UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

lukaszwidz@gmail.com 666 317 443

pytania i odpowiedzi

Z kim mam do czynienia?

Nazywam się Łukasz Widz. Nie jestem firmą, a osobą prywatną. Od lat zajmuję się kompleksowym tworzeniem stron internetowych, co jest dla mnie pracą, pasją oraz hobby. Wszystkie projekty, począwszy od grafiki, przez cięcie szablonu, po kodowanie wykonuję samodzielnie.

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie, więc nie można jednoznacznie określić ile dana strona będzie kosztował. Główną wytyczną jest rozmiar zlecenia. Dodatkowo istotne jest, czy strona będzie oparta o System Zarządzania Treścią (CMS), a także poziom jej zaawansowania. Osoby chcące uzyskać wycenę swojego projektu proszę o kontakt. Im więcej szczegółów na jego temat uzyskam, tym łatwiejsza i dokładniejsza będzie wycena.

Ile czasu zajmuje stworzenie strony internetowej?

Podobnie jak przy wycenie, wszystko zależy od rozmiaru zlecenia. Całość nie powinna jednak zająć dłużej niż 3 tygodnie. Wiele zależy od klienta, szybkości kontaktu z nim, a także szybkości dostarczenia materiałów do uzupełnienia strony.

Chcę stronę w technologii Flash. Czy istnieje taka możliwość?

Niestety nie, nie tworzę stron opartych o tą technologię. Do elementów animowanych i dynamicznych możliwe jest wykorzystanie CSS3 oraz JavaScript.

Czy mam jakąś gwarancję na wykonaną stronę?

Tak, każda zakodowana przeze mnie strona objęta jest 30-dniową gwarancją. Czas gwarancji liczony jest od momentu przekazania klientowi strony wraz ze wszystkimi danymi dostępowymi. W przypadku dużych projektów istnieje możliwość wydłużenia okresu gwarancyjnego.

Czy po stworzeniu strony będę miał możliwość zarządzania, edytowania i dodawania treści oraz zdjęć?

Jak najbardziej istnieje taka możliwość. W tym celu konieczne będzie stworzenie strony opartej na Systemie Zarządzania Treścią. Do wyboru jest Joomla oraz Wordpress. Po wykonaniu strony, na życzenie klienta wysyłam instrukcję obsługi panelu, która tworzona jest specjalnie pod konkretną stronę.

Potrzebuję fakturę VAT za stronę. Czy jest taka możliwość?

Nie ma takiej możliwości. Preferowana forma współpracy i rozliczenia to umowa o dzieło oraz rachunek.

OK, chcę stronę! Co muszę przygotować?

Przede wszystkim potrzebna będzie domena oraz serwer. Poza tym należy przygotować wszystkie materiały do strony (teksty, zdjęcia, itp.). Zalecam uczynić to jak najwcześniej, dzięki czemu łatwiejsze będzie rozplanowanie strony, a praca nad nią przebiegnie dużo szybciej.
Jeśli istnieje taka potrzeba, w kwestii doboru serwera oraz domeny służę pomocą.

Mam już stronę internetową, ale ma nieaktualne dane. Czy istnieje możliwość wprowadzenia poprawek?

Jak najbardziej. W tym celu należy przygotować listę zmian oraz przesłać ją do mnie wraz z adresem strony internetowej. Po zapoznaniu się z nią poinformuję jaki będzie koszt wprowadzenia poprawek.
Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania? Nic nie szkodzi! Zadzwoń lub napisz. Porozmawiamy i postaram się odpowiedzieć możliwie dokładnie na każde pytanie.

Preferowane godziny kontaktu telefonicznego to 12-22. Na maile staram się odpowiadać najszybciej jak to możliwe, z reguły nie dłużej niż w ciągu 24 godzin.

lukaszwidz@gmail.com
666 317 443